کمیته امداد امام خمینی ره
٢٤ بهمن ١٣٩٤
ارتباط با ما  رئیس کمیته امداد  ورود اعضا

راهنماي ثبت نام حامي

حامي محترم، ضمن خير مقدم و خوش آمد گويي به شما ارجمند گرانمايه به مناسبت پيوستن به جرگه حاميان و خيرين طرح اكرام ايتام بدين وسيله به اطلاع مي رساند، زماني كه جنابعالي وارد اين صفحه شده و فرم فوق را با دقت تمام تكميل فرموديد. همكاران ما بعد از بررسي فرم شما و ارسال فرم به استان مورد نظرو انتخاب فرزند در 15 روز آتي، اقدام به ارسال مشخصات فرزند معنويتان به آدرس الكترونيكي شما خواهند نمود. لطفا پس از دريافت اطلاعات مربوطه كمك هاي خود را بنا به توان خودتان به شماره حساب اعلامی ، واريز و در صورت نياز به هر گونه ارتباط و همكاري، با کارشناس اکرام مربوطه تماس حاصل فرمائيد. (مشخصات استان /شهرستان و نحوه تماس همزمان با ارسال شناسنامه اطلاعات فرزند خدمت جنابعالي ارسال مي شود)
لازم به ذكر است كه در هنگامي كه فرم مورد نظر را تكميل فرموديد و گزينه ارسال را كليك كرديد كد رهگيري را يادداشت نمایید، در صورت نياز از گزينه پيگيري فرم ثبت نام در صفحه اصلي سايت اكرام استفاده نموده و ثبت نام خود را پي گيري نمائید.
توجه:شما قادر خواهید بود فرزند خود را از گروه محسنین(فرزندان نیازمندی که پدرشان در قید حیات هستند ولی به دلایلی از قبیل بیماری، از کار افتادگی و ... قادر به تامین معاش زندگی نیستند) یا از گروه ایتام(فرزندان نیازمندی که از نعمت پدر محروم هستند) انتخاب فرمایید.
( در صورت هر گونه سوال در رابطه با تكميل فرم و همچنين پيگيري آن مي توانيد با شماره هاي ذيل تماس حاصل فرمائيد.
021-23902625
021-23902010

فرم اطلاعات اولیه

نام : (ضروری) نام خانوادگی : (ضروری)
نام پدر : کد ملی :
جنسیت :
تاهل :
تاریخ تولد :
تلفن همراه : (ضروری) پست الکترونیکی :
استان محل سکونت : کد پستی محل سکونت :
تلفن محل سکونت :
آدرس محل سکونت :
تحصیلات : رشته تحصیلی :
عنوان شغلی : تلفن محل کار :
آدرس محل کار :
میزان شناخت از طرح اکرام : طریقه آشنایی با طرح اکرام :
پیشنهادات :